Запрошуємо у подорож
Давайте поїдемо з вами в дивовижну подорож? Майже чарівний світ образів і архетипів, який є в душі кожного з нас, якого ми торкаємося тільки уві сні, або через вивчення міфів, казок і легенд.

Курс "Шлях героя крізь призму української ідентичності"
У нашому світі все вкрите таємницею і ми заздалегідь не знаємо, що на нас чекає.
Але завдяки психоаналітичній психотерапії ми можемо з упевненістю сказати, що в цьому просторі є свої закони і правила, які дозволять нам пройти його успішно і досягти трансформації. Адже кожна пригода призводить до змін: ми пізнаємо себе та навколишній світ, що змушує нас змінюватися і досягати особистісної зрілості, ставати сильнішими, набувати сенсу власного життя.
Ми з вами можемо пройти символічну подорож “Шляхом Героя”, спираючись на дослідження несвідомого. Для нашої експедиції ми маємо спочатку ретельно підготуватися, ніби ми й справді робили паломництво до святих місць нашої планети. Ми розділили наш шлях на 12 етапів, які відповідають важливим віхам розвитку особистості. Перш ніж приступати до кожного з них, ми вивчатимемо простір (теорія психології та література на тему), готуючи свою свідомість до змін. Щоб шлях був безпечним і продуктивним вас супроводжуватимуть майже магічні помічники: психотерапевти нашої команди, які мають досвід та знання глибинної психології. Ми самі проходили багато разів цим символічним шляхом у своїй аналітичній роботі та з нашими пацієнтами, що дозволяє нам дбайливо і впевнено супроводжувати вас у цій експедиції.
Провідники курсу
 • Катерина Родіна
  Кандидат психологічних наук, доцент МОКІП, ІРСГП, психотерапевт
 • Людмила Хвалько
  Психолог, дійсний член МОКІП, ІРСГП
 • Лія Жгенті
  Психолог, дійсний член МОКІП, ІРСГП
Теоретична частина курсу записується та буде доступна для перегляду протягом усієї участі у групі.
При бажанні учасники курсу можуть отримати сертифікат участі від ІРСГП.

Зустрічі відбуватимуться кожний перший та третій четвер місяця
з 12-30 до 14-30.
План роботи
Подорож ландшафтами душі передбачає самостійне вивчення матеріалів, які ми підготували для вас, виконання домашніх завдань та роботу в групі. Рух буде плавним, але впевненим: протягом семи місяців наші зустрічі проходитимуть кожні два тижні, що дозволить вам поринути у процес, але й залишить час для самостійної роботи та роздумів. Обовʼязково будемо обговорювати цей досвід у групі, у атмосфері взаємної підтримки. Групова робота спирається на метод символдрами (кататимно-імагінативної психотерапії) та знайомство з мотивами - образами несвідомого. М'яко і дбайливо ми проведемо вас через 12 архетипів, кожен з яких певним чином присутній у нашому несвідомому. Ця подорож допоможе розкрити нові грані вашої особистості та набути сили, які так необхідні нам зараз, у цей непростий час. Перша зустріч-презентація: 19 січня 2023.

Пропонуємо різні можливості для оплати
Вартість курсу 10 500 грн. за 7 місяців роботи (14 зустрічей). Участь в ознайомчій презентації - безкоштовна.

 • 1
  При оплаті до 18 січня 2023
  Всім, хто впевнений у своєму бажанні пройти цей шлях разом з нами та оплатити курс до 18 січня, ми даруємо додаткову знижку: - 15%. Ви отримуєте бонус 1575 грн, це - місяць вашого безкоштовного навчання з нами. І таким чином вартість курсу становитиме: 8 925 грн.
 • 2
  При оплаті після 18 січня 2023
  При оплаті всього курсу після ознайомчої презентації, яка відбудеться 19 січня 2023, ви отримаєте знижку 10%. Вартість становитиме 9450 грн.
 • 3
  При оплаті помісячно
  При оплаті курсу помісячно вартість становитиме 1500 грн. за 2 заняття по 2.5. академ.годин.
кОНТАКТи

Україна, м. Київ

т. +38050-313-10-39

т. +38099-141-53-87

e-mail: symboljournal@gmail.com