кіноклуб
ВІТАЄМО ВАС НА СТОРІНЦІ ПСИХОЛОГІЧНОГО КІНОКЛУБУ «СІМВОЛДРАМА»
кіноклуб
ВІТАЄМО ВАС НА СТОРІНЦІ ПСИХОЛОГІЧНОГО КІНОКЛУБУ «СІМВОЛДРАМА»
Дивовижний світ кіно!

Ми Обираємо найактуальніші фільми, які допомагають нам розвивати професійну спостережливість та психодинамічний погляд на особистість героїв, а також аналізувати навколишні події через призму сюжету фільму, проживаючи їх у підтримуючому колі однодумців.
Абонемент
Купуючи Абонемент на період вересень 2022 – лютий 2023 ви не тільки стаєте учасником кіноклубу, але й на 6 місяців отримуєте доступ до особистого кабінету Клубу читачів журналу «Символдрама», де ви зможете завантажити свій свіжий електронний номер Літо 2022 «Історії Досвід психологів», а також познайомитись з усіма бонусними статтями клубу.
Абонемент
Купуючи Абонемент на період вересень 2022 – лютий 2023 ви не тільки стаєте учасником кіноклубу, але й на 6 місяців отримуєте доступ до особистого кабінету Клубу читачів журналу «Символдрама», де ви зможете завантажити свій свіжий електронний номер Літо 2022 «Історії Досвід психологів», а також познайомитись з усіма бонусними статтями клубу.

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ У КІНОКЛУБІ «СИМВОЛДРАМА»

вересень 2022 - лютий 2023

Зустрічі кіноклубу проходять кожного четвертого четверга місяця з 12-30 до 14-00 за київським часом у Zoom
Разова участь у кіноклубі
Для тих, хто любить корисне та надихаюче спілкування у групі однодумців!
250 ₴ (7€)
  • Аналіз особистостей героїв фільмів з погляду діагностики OPD-2
  • Доступ до запису кіноклубу, в якому ви брали участь
Замовити
Фільми попередніх кіноклубів
Захоплюючі сюжетні лінії, приголомшлива акторська гра, непрості характери та долі, складні психологічні портрети та буря емоцій.
🎬 Режисер: Оливье Накаш, Эрик Толедано. Французька комедійна драма 2011 року, заснована на реальних подіях. Головні ролі виконують Франсуа Клюзе та Омар Сі, удостоєний за цю акторську працю національної премії «Сезар». Що може бути спільного між двома абсолютно різними людьми? І чи може випадкова зустріч змінити долю? Ця життєствердна історія каже нам: "Так, це можливо!"
1+1
🎬 Режисер: Жан-П'єр Жене. Робота 2001 року з Одрі Тоту у головній ролі. Шарм Франції та чудернацький романтичний світ головної героїні. Тепла, трохи казкова, трохи наївна історія дівчини, що вирішує присвятити життя щастю інших, адже впоратися з власною самотністю їй складно.
АМЕЛІ
🎬 Режисер: Стівен Спілберг. Трагікомедія? Історія, побудована на реальних подіях? Психоаналітична новела про дорослішання, розчарування, самотність?
Кримінально-біографічна історія про про одного з найбільш прославлених шахраїв двадцятого століття - знаменитого афериста Френка Ебігнейла, який тероризував економіку США у 1960х роках.
ПІЙМАЙ МЕНЕ, ЯКЩО ЗМОЖЕШ
🎬 Режисер: Стівен Спілберг.Це фільм, який має подивитися кожний. Особливо зараз, коли ми так жорстокоповторюємо найтрагічніші сюжети власної історії.
Реальна історія Оскара Шиндлера, члена нацистської партії,промисловця, який урятував під час Другої світової війни понад тисячу ста євреїв.
БАТЬКО
🎬 Режисер Пон Чжун Хо.
Південнокорейська драма 2019 року. Не вийде перестрибнути зі стану "психологія бідності" у стан "розкоші" без тривалої роботи над собою. Ця робота повинна включати освіту, рутинну працю та психологічне опрацювання власних обмежень.
ПАРАЗИТИ
🎬Режисер: Ерік Барбіє.
Французько-бельгійський історичний фільм з Шарлоттою Генсбур та П'єром Ніні у головних ролях.Номінований у 4-х категоріях на здобуття французької національної кінопремії «Сезар».
Драма про вплив материнського кохання на всі етапи життя людини. Екранізація автобіографії письменника Ромена Гарі.
ОБІЦЯНКА НА СВІТАНКУ
🎬Режисер – Поль Верховен.
Фільм «Elle» - чудова віньєтка сучасного суспільства та однією з ролей жінки у ньому. Успішна, що відбулася, розумна, сексуально приваблива, зухвала. Вона вже в такому віці, коли можна собі дозволити все і без сорому взяти те, що хочеться.
ВОНА
🎬Режисер Грета Герінг.
Сьома екранізація роману Луїзи Мей Олкотт "Little Women" 1868 відбулася в 2019 році. Актуальність екранізації книги про життя чотирьох талановитих сестер за часів громадянської війни у США.
МАЛЕНЬКІ ЖІНКИ
ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!
Для участі у кіноклубі фільм потрібно подивитися заздалегідь,
у зручний для Вас час. На зустрічі ми лише обговорюємо фільм.
Будемо раді Вам!
Якщо ви хочете продовжити членство в Клубі читачів або отримувати розсилку про кіноклуб та новини журналу, заповніть, будь ласка, форму і ми зв'яжемося з вами.
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся
з політикою конфіденційності