Журнал «Символдрама» був заснований у 2010 році з метою публікації матеріалів про Кататимно-імагінативну психотерапію, глибинну психологію та сучасний психоаналіз. Журнал поєднує у собі статті та інтерв'ю психологів, які працюють у методі символдрами та переклади текстів зарубіжних колег. Наш журнал був одним із перших та небагатьох видань про психотерапію, де фахівці мали можливість поділитися своїм теоретичним та практичним досвідом із колегами. Формат журналу пов'язав любов до психології та до естетичної цінності друкованого видання із високоякісною поліграфією.
Випуски оновленого журналу «Символдрама»
Напередодні 2021 року ми поновили публікацію журналу
за підтримки Української громадської організації
«Інститут розвитку символдрами та глибинної психології» (ІРСГП)
Номер журналу Літо 2022
Випущено до ІІІ міжнародної конференції
«Символдрама сьогодення: Війна і Життя на шляху до світу»
Номер журналу «Літо 2022».
«Історії війни досвід психологів»
Цей номер журналу «Символдрама» присвячено дослідженню розуміння теорії архетипів через призму української культури. Щоб подивитися, як кожен з відомих першообразів колективного несвідомого проявляється у психіці пересічних людей, ми відібрали 12 архетипів і наклали їх на історії життя та досвід психотерапевтів, які не просто проживають війну, а рефлексують з приводу подій, що стрімко захопили всіх нас. Кожен образ має певного героя, який, на наш погляд, уособлює його найвиразніші риси та ілюструє той чи інший прояв української ідентичності. Але насправді це досить символічний та умовний розподіл, бо прояви всіх архетипів є в душі кожної людини, а значить і ці 12 історій про кожного з нас.


*доступна друкована версія журналу
*доступна електронна версія журналуу Клубі читачів журналу «Символдрама» Літо 2022 року
Номер журналу зима 2022
Випущено спеціально для членів громадської організації
«Інститут розвитку символдрами та глибинної психології»
Номер журналу Зима 2022. «Відносини та любов. Психотерапевтична версія», ч.2
Ми продовжуємо публікацію статей, присвячених темі любові та стосунків у психотерапевтичному процесі. У цьому випуску багато акцентів зроблено на балансі: між собою та іншими, між партнерами в парі, між сім'єю, як системою, та соціумом, між жіночими та чоловічими енергіями.

*доступна друкована версія журналу
*доступна електронна версія журналу
у Клубі читачів журналу «Символдрама» Зима 2022 року.
Номер журналу Літо 2021
Випущено до ІІ міжнародної конференції
«Любовна інтенція у символдрамі»
Номер журналу «Літо 2021».
«Відносини та любов. У психодинамічному підході», ч.1
Літній номер вийшов по-справжньому гарячим та заряджений емоціями! Цей випуск журналу – про любов, кохання, про стосунки, про сексуальність.
Ми говоритимемо про розуміння любові та стосунків у психодинамічній психотерапії, про еротичне перенесення та контрперенесення, а також про те, які спотворені форми кохання може приймати у межових пацієнтів. Ми поміркуємо про те, які мотиви символдрами краще використовувати для роботи з стосунками та сексуальністю. У статтях цього номера читачів чекає багато яскравих та дискусійних статей, з якими ви можете погодитись чи ні, але вони точно не залишать вас байдужими!
Тема номеру збудила такий інтерес, що ми продовжили публікацію статей на тему в наступному номері.

*доступна електронна версія журналу
у Клубі читачів журналу «Символдрама» Літо 2021 року.
Номер журналу зима 2020/2021
Випущено спеціально для членів громадської організації
«Інститут розвитку символдрами та глибинної психології»
Номер журналу «Зима 2020/2021». «Стиль здорового життя»
Номер присвячений темі "Стиль здорового життя".
Багато з представлених тут статей є продовженням виступів та майстер-класів на Фестивалі символдрами, що відбувся у Києві.
10 жовтня 2020 р.
Більшість статей цього номера присвячені Кататимно-імагінативної психотерапії та її застосування у різних аспектах психотерапевтичної практики. Багато наших колег поділилися своїм досвідом використання символдрами у сфері психосоматики та ведення здорового способу життя.
Також на сторінках нашого журналу ви можете прочитати інтерв'ю з гостями СимволдрамаФест2020: віце-президентом МОКІП, доктором медичних наук Еберхардом Вільке; педіатром Тетяною Бойко та нутриціологом Ганною Лопес.

*доступна друкована версія журналу
*доступна електронна версія журналу
у Клубі читачів журналу «Символдрама» Зима 2021 року.
Ви можете отримати у подарунок друкований номер
Зима 2020/2021 «Стиль здорового життя»
Для тих, хто цінує можливість погортати друкований екземпляр та зібрати колекцію у своїй домашній бібліотеці у нас спеціальна пропозиція!
При купівлі двох друкованих номерів журналу «Символдрама» Зима 2022 та Літо 2022 наш перший випуск «Стиль здорового життя» ви отримуєте у подарунок.
попередні Випуски журналу «Символдрама»
Тут ви можете ознайомитись із темами номерів до 2021 року. Найцікавіші статті з цих раритетних випусків публікуватимуться у Клубі читачів. Члени клубу зможуть ознайомитись з ними у своїх особистих кабінетах.
Блок редактується